Ворожіння на Андрія: як дізнатися долю і залучити любов та кохання у своє життя

Добірка найвідоміших ворожінь на Андрія

Ворожіння на Андрія: як дізнатися долю і залучити любов та кохання у своє життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

13 грудня 2018 року християни східного обряду відзначають День святого апостола Андрія Первозванного, а в ніч перед цим святом дівчата ворожать на долю і любов.

НАРОДНА ПРАВДА зробила для вас добірку кращих ворожінь, які допоможуть дізнатися ім’я судженого і заглянути в майбутнє.

До речі, багато дівчат дотримуються напередодні свята строгого посту і моляться апостолу, щоб він дарував їм гарних наречених.

Як дізнатися ім’я нареченого у ніч на Андрія

Найпростіший спосіб дізнатися ім’я судженого: вийти на вулицю і запитати у першого ж чоловіка, якого зустрінете, як його звуть. Це і буде ім’я майбутнього чоловіка.

Ще один спосіб: попросити подруг написати на маленьких папірцях чоловічі імена. Кількість листочків – це дата вашого народження. Один листочок залишаєте порожнім. Якщо ви народилися першого, тоді кількість імен збільшуєте на 30. Потім ці листочки (загорнуті) ховаєте під подушку, а вранці витягуєте один. Якщо витягли порожній – чекати на кохання ще рік.

Маленькі папірці з чоловічими іменами треба наклеїти на краю тарілки з водою, а потім запустити туди запалену свічку, свічка зупиниться біля імені майбутнього кавалера.

Як побачити майбутнього коханого уві сні в ніч на Андрія

Наші прабабусі пекли солоні коржики. Перед сном треба розчесати волосся, з’їсти коржик, поставити під ліжко склянку з водою і мовчки лягти спати. Вночі має наснитися, як суджений дає води напитися.

Ворожіння на кохання та нареченого із дзеркалами в ніч на Андрія

Дівчина в порожній кімнаті запалює свічку і сідає між двома дзеркалами так, щоб утворився «коридор». І уважно вдивляється в дзеркала. Рівно опівночі побачить, як по «коридору» йде наречений. Але, як кажуть, по «коридору» і всяка нечисть приходить.

Ворожіння на весілля у ніч на Андрія

Берете неповну склянку з водою і обручку. Обручку підвішуєте на свою волосину, щоб утворився маятник і опускаєте по центру склянки з водою, але так, щоб обручка не торкалася до води. Маятник почне розгойдуватися, скільки ударів нарахуєте – в такому віці й підете під вінець.

Колективні ворожіння у ніч на Андрія

Дівчата роблять вареники і не годують весь день кішку або собаку. Потім тварину випускають, чий вареник вона з’їсть – та й заміж першою вийде.

Як залучити любов та кохання у життя

Наші прабабусі вірили, що судженого можна не тільки вимолити. Для того, щоб знайти кохання, треба просто викинути монетку в віконце (саме в 12 годині ночі), але так, щоб ніхто про це не знав.

Також можна зробити оберіг для любові. Для цього спечіть медовий корж з діркою в центрі, думаючи під час роботи над ним про коханого чоловіка. Після корж підвісьте на червону стрічку, він буде зберігати ваше щастя.

Веселого вам ворожіння і справжнього кохання!

Також читайте підбірку різдвяних ворожінь.

Джерело: Народна Правда