Українців попередили про підвищення пенсійного віку: названо причину

Деякі країни поки що не піднімають пенсійний вік, але приймають рішення, що почнуть це робити через кілька років

Українців попередили про підвищення пенсійного віку: названо причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Старший економіст Світового банку Олексій Случинський попередив, що в Україні пенсійний вік підвищуватиметься разом зі зростанням тривалості життя.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Економічну правду.

Loading...

За словами економіста, українець з мінімальним робочим стажем може вийти на пенсію в 60 років, але це “досить низький рівень”.

“З огляду на те, що ми живемо довше, з часом пенсійний вік буде підвищуватися”, сказав Случинський, попередивши, що рано чи пізно до цього питання доведеться повернутися.

Рішення про підвищення пенсійного віку буде технічним моментом, зазначив представник Світового банку, підкресливши, що Україна, де розмір пенсії залежить від страхового стажу, а також розміру заробітної плати, вирішила питання досить креативно та конструктивно.

“Проте, це питання ще належить вирішувати в майбутньому”, – заявив Случинський, додавши, що Україна знаходиться в перехідному періоді підвищення необхідного страхового стажу та віку виходу на пенсію.

Нагадаємо, з початку 2019 року піти на пенсійний відпочинок у 60 років зможуть лише ті українці, які мають за плечима 26 років трудового стажу.

Також ми писали про те, що за інформацією Державної служби статистики, до 60 років доживають близько 71% чоловіків і 89% жінок.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...