Якою буде нова українська помісна церква: інфографіка

На пост предстоятеля нової церкви претендує троє ієрархів

Якою буде нова українська помісна церква: інфографіка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після проведення об’єднавчого собору українських православних церков, який відбудеться в суботу, 15 грудня, в Україні з’явиться автокефальна помісна православна церква.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

У соборі візьмуть участь архієреї всіх українських православних церков, єпископи Київського та Московського патріархатів, а також УАПЦ, яких було запрошено.

Як відомо, в Московському патріархаті заборонили своїм архієреям брати участь у Соборі.

Кожен із запрошених архієреїв зможе привести з собою одного священнослужителя, а також ченця або мирянина. Архієреї матимуть право голосу при висуненні кандидатур на посаду голови нової церкви.

На пост предстоятеля нової церкви претендує троє ієрархів: голова УПЦ (КП) Філарет, патріарший намісник УПЦ (КП) Епіфаній (Думенко) та митрополит УПЦ (МП) Вінницький і Барський Симеон.

Офіційно церква носитиме назву «Автокефальна православна церква в Україні». Церква, крім іншого, матиме повноваження самостійно визнавати своїх святих (але вони вважатимуться такими лише на її території), а також отримуватиме від Вселенського патріархату миро – церковне масло, яке використовується при хрещенні, освяченні храмів та інших таїнствах.

Слово і Діло оприлюднило інфографіку на тему створення Автокефальної православної церкви в Україні.

Якою буде нова українська помісна церква: інфографіка

Нагадаємо, після створення в Україні єдиної помісної церкви предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Онуфрій втратить статус митрополита Київського.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...