Автокефалія для України: Філарет нагородив екс-замдиректора ЦРУ за знакову допомогу

Патріарх Філарет вручив екс-заступник директора ЦРУ загальноцерковну нагороду УПЦ

Автокефалія для України: Філарет нагородив екс-замдиректора ЦРУ за знакову допомогу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Патріарх Київський Філарет зустрівся з екс-заступником директора Центрального розвідувального управління Сполучених штатів Америки Джеком Девайном, якого нагородив орденом Святого Андрія Первозванного.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Цензор.

Loading...

Патріарх подякував Джеку Девайну за допомогу Україні з боку Сполучених Штатів у питаннях підтримки незалежності України і створення Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Крім того, за поданням Фонду інтелектуальної співпраці “Україна – XXI століття” Предстоятель Київського Патріархату нагородив Джека Девайна орденом Святого Андрія Первозванного.

Автокефалія для України: Філарет нагородив екс-замдиректора ЦРУ за знакову допомогу Автокефалія для України: Філарет нагородив екс-замдиректора ЦРУ за знакову допомогу

Під час зустрічі Джек Девайн висловив своє щире захоплення рівнем підтримки серед українців ідеї отримання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.

Крім того, він відзначив роль Філарета у боротьбі за створення незалежної від Росії православної Церкви та подякував за відстоювання прав християн у часи радянської влади.

Нагадаємо, з усіх ієрархів православної церкви тільки один патріарх УПЦ КП Філарет прямо визнав, що йому доводилося взаємодіяти з КДБ, оскільки за часів Радянського Союзу архієрей не мав навіть права призначати священика на парафію без згоди «органів».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...