Об’єднавчий собор у Києві: Росія відкрито анонсує провокації

Об’єднавчий собор у Києві: Росія відкрито анонсує провокації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія відкрито анонсує у медіа майбутні провокації під час Об’єднавчого собору, який проводиться в Києві 15 грудня, з метою створення незалежної православної церкви та обрання її предстоятеля.

Про це в ефірі ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” розповів заступник гендиректора телеканала ATR Айдер Муждабаєв.

“Я впевнений, що провокації нас чекають. І я сподіваюся, що ми з ними впораємося. Але не ми, тут присутні, а відповідні структури. Тому що вони вже фактично їх відкрито анонсують, міркують в ефірах своїх прокремлівських каналів про те, що будуть якісь атаки на Лаври, вони будуть їх захищати. Вони вкладають це в уста спортсменів. Журналісти ставлять провокаційні питання, які самі по собі є загрозою безпеки. Хто тобі сказав, що Лаври будуть штурмувати? Чому ти такі питання ставиш? Чому ти не питаєш: а якщо завтра прибульці висадяться в Києві, що ти будеш робити? І так далі. Тобто йде кампанія. Вони не зупиняться”, – наголосив Муждабаєв.

Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій закликав митрополита УАПЦ Макарія та патріарха УПЦ КП Філарета не висуватися на посаду предстоятеля об’єднаної української православної церкви. 

Раніше стало відомо, що УПЦ КП висуне на главу єдиної помісної церкви в Україні митрополита Переяславського та Білоцерківського Єпіфанія.

Джерело: Народна Правда