Порошенко зробив несподівану заяву у справі про вбивство Гандзюк: мережа у гніві

Президент заявив, що Гандзюк його підтримувала

Порошенко зробив несподівану заяву у справі про вбивство Гандзюк: мережа у гніві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У неділю, 16 грудня, президент України Петро Порошенко зробив несподівану заяву у справі про вбивство активістки, чиновниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк, яку 31 липня облили кислотою, в результаті чого вона померла 4 листопада, чим розлютив мережу.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост активіста Сергія Стерненка в Facebook.

“Петро Олексійович заявив, що Катерина Гандзюк його підтримувала. Катя вже не зможе відповісти на цю цинічну брехню. Цим і скористався президент. Але з’ясувати її позицію можна дуже просто, переглянувши публікації в Facebook. Президент окремо відзначив, що всі винні і замовник, зокрема, будуть покарані. Звичайно, хотілося б вірити в це”, – підкреслив він.

У той же час Стерненко заявив, що слідчі, які знищували докази і ініціювали ув’язнення “стрілочника” Миколи Новікова, на сьогодні працюють у Нацполіції. Замовник, залишаючись на свободі, може і робить все, щоб його неможливо було притягти до відповідальності.

“І це тільки одна історія Каті. У справах по нападах на інших людей саботажу і навмисного покривання злочинців не менше. І за це абсолютно ніхто не несе відповідальності”, – підсумував активіст.

Порошенко зробив несподівану заяву у справі про вбивство Гандзюк: мережа у гніві

Користувачів мережі заява Порошенка розгнівала, в першу чергу, тим, що замовник так і не затриманий, “прориву” в справі немає.

“Лицемір”, “Справу вже зам’яли і в думках усіх на х*й послали”, “Головної відповіді немає – хто замовив Гандзюк”, “Коли винні будуть покарані?” – пишуть в інтернеті.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив в ефірі одного з телеканалів, що правоохоронці вже мають досить вибудувану версію про замовника нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Джерело: Народна Правда