Томос для України: злість росіян потрапила на відео

В ефірі російських пропагандистів Синод назвали "нікчемним"

Томос для України: злість росіян потрапила на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Російські пропагандисти лютують з приводу утворення в Україні помісної православної церкви і поширюють інформацію про її “неканонічність”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявили в ефірі пропагандистського телеканалу “Россия 24”.

В УКРАЇНІ СТВОРЕНО ПОМІСНУ ЦЕРКВУ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОБ’ЄДНАВЧОГО СОБОРУ

Російські ЗМІ подають новини з України під кутом зору РПЦ і заявлвють, що Об’єднавчий собор 15 грудня в Києві був нелегітимним, а ніякого об’єднання церков не було, оскільки “канонічною” церквою в Україні є УПЦ МП.

Таку заяву зробив в ефірі пропагандистів глава синодального відділу по зв’язках з громадськістю і ЗМІ УПЦ МП Володимир Легойда, який назвав Синод “нікчемним”.

В ефірі росТБ заявили, що представники УПЦ МП не брали участі в роботі Синоду, традиційно назвали представників інших православних церков в Україні “розкольниками”, а президента України Петра Порошенка звинуватили у піарі.

Нагадаємо, 15 грудня предстоятелем православної церкви в Україні обрано митрополита Епіфанія. В мережі  з’явилися цікаві факти про главу Української помісної церкви. Примітно, що, на відміну від багатьох колег, Епіфаній здобував освіту в Україні та Греції, а не Росії.

Додамо, що предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій втратив титул митрополита Київського і всієї України після проведення Об’єднавчого собору.

Джерело: Народна Правда