Томос для України: відомий пропагандист влаштував істерику через “плювок” у Путіна

За його словами автокефалія - це початок швидкого кінця України

Томос для України: відомий пропагандист влаштував істерику через “плювок” у Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий пропагандист Олександр Горний емоційно прокоментував виступ президента України Петра Порошенка спільно з новообраним предстоятелем помісної православної церкви України митрополитом Єпіфанієм на Софійській площі перед присутніми українцями.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на статтю Горного для “Ехо Москви“.

“Я подивився запис виступу Порошенка, Парубія і Епіфанія на Софійській площі перед присутніми українцями після минулого собору. Все це нагадувало добре зрежисований спектакль, тільки з дуже поганим кінцем. Кожне слово Порошенка було, як плювок отрутою особисто до Володимира Путіна, Кирила, РПЦ і Росії”, – пише пропагандист.

За його словами автокефалія – це початок швидкого кінця України, якій тепер не уникнути громадянської війни. Спокуса поборотися за віру і за храми в Україні тепер дуже велика.

«Товаришу москаль, жартів на Україну не скаль», «Прощай немита Росія», «Сьогодні махають російськими кадилами, а завтра б’ють російськими градами», — цитує Порошенка Горний .

Пропагандист вважає, що тепер градус напруженості між Україною і Росією буде зростати з кожним днем, питання на скільки і коли рвоне.

“Ті, хто затіяв цю історію з автокефалією, мабуть, самі не очікували такого швидкого результату і не подумали про наслідки”, – пише він.

Нагадаємо, з’явилися цікаві факти про главу Української помісної церкви. Примітно, що, на відміну від багатьох колег, Епіфаній здобував освіту в Україні та Греції, а не Росії.

Додамо, що предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій втратив титул митрополита Київського і всієї України після проведення Об’єднавчого собору.

Джерело: Народна Правда