Конфлікт біля Азову: корабель НАТО раптово зайшов у Чорне море

Велика Британія та Королівський флот достроково виконують обіцянки, надані після загострення ситуації в Азовському морі

Конфлікт біля Азову: корабель НАТО раптово зайшов у Чорне море
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

До Чорного моря з протоки Босфор 17 грудня близько 20:30 увійшов гідрографічний (розвідувальний) Корабель Її Величності HMS Echo.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написав експерт з питань Криму, керівник проекту “Майдан закордонних справ” Андрій Клименко.

Loading...

Зазначається, що 21 листопада міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон під час візиту до Лондону міністра оборони України Степана Полторака оголосив, що HMS Echo відправиться в Чорне море в 2019 році для підтримки свободи навігації на підтримку України.

“Велика Британія та Королівський флот достроково виконують обіцянки, надані після загострення ситуації в Азовському морі”, – пише Клименко.

За його інформацією, HMS Echo є сучасним розвідувальним кораблем, який призначений для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів та десантних операцій. Він може надавати адаптовану інформацію практично в режимі реального часу.

Примітно, що це перший військовий корабель країн НАТО, що здійснює візит до Чорного моря із прямим формулюванням мети візиту, що пов’язана з Азовською кризою.

“Дякуємо британським друзям”, – написав експерт.

Конфлікт біля Азову: корабель НАТО раптово зайшов у Чорне море

А тим часом біля Криму з’явилися одразу два військові літаки США – 17 грудня вони здійснили польоти вздовж узбережжя окупованого Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...