Доля правди є: Поклонська грубо обізвала близькі до Росії країни

Поклонська сама не зрозуміла, як зневажливо висловилася про країн-друзів РФ

Доля правди є: Поклонська грубо обізвала близькі до Росії країни
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

“Екс-прокурор” анексованого Криму, депутат Держдуми РФ 38-річна Наталія Поклонська невдало висловилася – вийшло, що вона назвала 18 країн, друзів Росії, які проголосували в ООН проти української резолюції щодо мілітарізації Криму, “племенами диких канібалів”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Twitter написав блогер RoksolanaToday&Крым, додавши скрін публікації Поклонської у Facebook.

Loading...

Розмірковуючи про ухвалення профільним комітетом Генеральної Асамблеї ООН ініційованої Україною резолюції “Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, районів Чорного та Азовського морів”, Поклонська сама не зрозуміла, як зневажливо висловилася про країн-друзів РФ.

“Навіть в диких племенах канібалів вже знають, що після кримського референдуму півострів повернувся в Росію”, – написала Поклонська, давши зрозуміти своє ставлення до тих, хто голосував проти української резолюції, підтримавши РФ.

“Наталі обізвала 18 країн, друзів РФ, які проголосували в ООН проти української резолюції “племенами диких канібалів”. Навіть якщо в цьому є і частка правди, це ж не дипломатично, Наталі!”, – іронізує блогер.

Крім того, профільний комітет Генеральної Асамблеї ООН схвалив ініційовану Україною резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі».

Джерело: Народна Правда