Лох-неське чудовисько показалося людям: історик зробив дивовижний знімок

Існує близько тисячі свідчень існування Нессі

Лох-неське чудовисько показалося людям: історик зробив дивовижний знімок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Британський військовий історик Ріки Філліпс заявляє, що зробив знімок відомого лох-неського чудовиська.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише The Sun.

Фотографію, за словами Філліпса, було зроблено на узбережжі річки Ойх, яка впадає в шотландське озеро Лох-Несс. До річки він прийшов у якості гіда для групи іноземних туристів.

Автор знімка заявляє, що спочатку його привернув шум – металеві звуки, які частково нагадували дихання Дарта Вейдера. Рікі також запевняє, що йому вдалося мигцем побачити  таємничу тварину.

Лох-неське чудовисько показалося людям: історик зробив дивовижний знімок

Цікаво, що наступного дня історик також прийшов до річки і тварина знову “виринулf”. На цей раз Рікі встиг помітити шию довжиною близько 1-1,2 метра і голову тварини розміром з м’яч для регбі. Філліпс запевняє, лох-неське чудовисько нагадує гігантську птицю, над очима в якої гребені.

Лох-неське чудовисько показалося людям: історик зробив дивовижний знімок

Зазначимо, раніше куратор палеонтологічного відділу музею Університету Глазго Ніл Кларк, який кілька років витратив на вивчення міфу про Нессі, дійшов до висновку, що історія не більш, ніж рекламна вигадка. Перше візуальне підтвердження існування лох-неського чудовиська з’явилося в 1933 році. Цирковий імпресаріо Бертрам Міллс оголосив величезну винагороду тому, хто впіймає підводного монстра для його цирку. Насправді, стверджував Кларк, на цей рекламний хід Міллса підштовхнув один з його слонів, який купався в озері.

Тим часом еколог доктор Чарльз Пакстон нещодавно склав каталог, зібравши майже всі задокументовані випадки спостережень лох-неського чудовиська. Їх назбиралося більше тисячі.

Нагадаємо, не так давно в Англії знайшли нове лох-неське чудовисько. Велику істоту було виявлено у водах озера Чарнвуд в англійському графстві Лестершир.

У графстві Східний Сассекс (Великобританія) після сильного шторму зруйнувалася частина вапнякових скель і оголилися сліди динозаврів.

Джерело: Народна Правда