Томос: одна з українських церков зробила важливий крок

Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав привітав митрополита Епіфанія із обранням

Томос: одна з українських церков зробила важливий крок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Предстоятель УГКЦ Святослав привітав предстоятеля об’єднаної церкви митрополита Київського Епіфанія з обранням, та заявив про підтримку об’єднаної церкви.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційний інформаційний ресурс Української Греко-Католицької Церкви.

“Попереду у Вас багато праці, але я вірю, що Господь «благословить діло рук своїх» і невдовзі ми побачимо добрі плоди Вашого архипастирського служіння. Молитимуся, щоб процес об’єднання православних спільнот під Вашим предстоятельством був позначений братньою любов’ю та постійною пам’яттю про благо нашого народу”, – пише Святослав.

Крім того він висловив свою підтримку у формуванні об’єднаної церкви.

“У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш шлях до єдності, до правди. Бо від того, наскільки ми сьогодні будемо плекати єдність і долати те, що нас розділяє, залежить майбутнє Церкви, нашого народу та Української незалежної європейської держави. Саме Бог є тим, хто об’єднує нас довкола себе”, – пише предстоятель УГКЦ.

Нагадаємо, 15 грудня предстоятелем православної церкви в Україні обрано митрополита Епіфанія. В мережі  з’явилися цікаві факти про главу Української помісної церкви. Примітно, що, на відміну від багатьох колег, Епіфаній здобував освіту в Україні та Греції, а не Росії.

Додамо, що предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій втратив титул митрополита Київського і всієї України після проведення Об’єднавчого собору.

Крім того, у понеділок, 17 грудня, у кафедральному соборі Вінниці митрополит Вінницький і Барський Симеон, якого представники УПЦ МП під час позачергового засідання священного Синоду звільнили з посади, заявив про перехід до єдиної української автокефальної церкви.

Джерело: Народна Правда