Найцікавіше з прес-конференції Путіна: санкції, ядерний удар та Україна

Найцікавіше з прес-конференції Путіна: санкції, ядерний удар та Україна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Сьогодні, 20 грудня, відбулася велика прес-конференція російського президента Володимира Путіна. Вона стала першою з моменту вступу Путіна на президентську посаду на новий термін у травні цього року і чотирнадцятою з 2001 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в основному питання стосувалися економічної і соціальної ситуації в Росії, санкцій, “війни” з Британією, але запитували звичайно ж і про Україну.

Зокрема, Путін не став відповідати конкретикою на питання “Скільки грошей витрачає Кремль на окупований Донбас, жителі якого фактично стали рабами Росії“. Глава РФ  заявив, що Росія поставлятиме на Донбас гуманітарну допомогу, щоб людей там “остаточно не задавили і не порвали”.

Він також заявив, що Україна розраховувала, що захоплення біля Керченської протоки закінчиться загибеллю когось із моряків.

Цікаву обмовку він зробив, говорячи про надання томосу про автокефалію для УПЦ. Єдину українську автокефальну помісну церкву він взагалі назвав «об’єднаною розкольницькою церквою стамбульського приходу».

Про що ще говорив Путін:

Чи готова Росія до санкцій

Путін упевнений, що введення санкцій – це показник могутності Росії. Російський президент заявляє, що санкції взагалі допомогли вирішити проблему безробіття: “в Іспанії безробіття – 15%, у нас – 4%.

Отруєння Скрипалів

Путін назвав політику Великобританії русофобською. Він упевнений, що Захід штучно стримує розвиток Росії, як конкурента. Пізніше він також додав: «Російсько-британські відносини перебувають у глухому куті».

ІДІЛ та Сирія

Путін повторив словами президента США Дональда Трампа про те, що ІДІЛ зазнал в Сирії  серйозного удару.

ПВК в Росії

Путін заявив, що приватна військова компанія «Вагнер» (найманці якої, додамо, є і на Донбасі) може працювати в будь-яких країнах, якщо найманці не порушують російські закони (? Зараз ПВК в Росії незаконні).

Про відносини з Японією

Путін запевняє, що Росія прагне укласти мирний договір з Японією. Нагадаємо, обидві країни досі договір і не підписали, більш того, Японія висловлювала наміри зміцнити американські військові бази на території своєї країни. На питання «Чиї Курили» Путін відповідати не став.

Найцікавіший питання

Найбільш резонансне питання

Відповідь на запитання щодо здоров’я

Найцікавіше з прес-конференції Путіна: санкції, ядерний удар та Україна

Джерело: Народна Правда