Пропагандистів довели до істерики: на російському ТБ поскандалили через війну на Донбасі

Пропагандистів довели до істерики: на російському ТБ поскандалили через війну на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На російському телебаченні пропагандисти поскандалили після коментаря активіста і опозиціонера Леоніда Гозмана, щодо війни на Донбасі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “60 хвилин” на Росія1.

“Ворогами нашої країни (Росії – НП) є ті, хто посилають наших солдатів гинути на чужих війнах заради своїх особистих корисливих інтересах. Ворогами нашої країни є ті, хто влаштовуючи ці війни купують собі нерухомість, рахунки, сім’ї відправляють на захід, в країни, які вони називають країнами потенційного противника. Ворогами нашої країни є ті, хто зруйнували демократичні інститути нашої країни, практично узурпували владу, і через яких життя в нашій країні пригнічує більшість людей”, – сказав Гозман.

Ця заява з перших слів не сподобалося пропагандистам. Поки політик висловлював свою думку, його весь час намагалися перебити, то опоненти, серед який російський політолог Володимир Корнілов, то ведучі програми – Ольга Скабєєва та Євген Попов.

Раніше, в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин», яка виходить на телеканалі «Росія 1» ведуча Ольга Скабєєва озвучила чергову нісенітницю. Пропагандистка Кремля відзначала, що в Україні за вживання російських слів в повсякденному житті можна бути покараним аж до побиття. За словами Скабєєвої, школярів за відповіді російською на уроках очікують «санкції і репресії».

Нагадаємо, раніше телеведуча Ольга Скабєєва, розповідаючи про жахливі наслідки введенного в Україні воєнного режиму, повідомила, що в українських магазинах закінчилася сіль.

Також ми писали, що у мережі висміяли спільне фото головних пропагандистів Кремля – Ольги Скабєєвої і Євгена Попова.

Джерело: Народна Правда