Розкрито секрет вічної молодості: порада, що подовжує життя і рятує від серйозних хвороб

Розкрито секрет вічної молодості: порада, що подовжує життя і рятує від серйозних хвороб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Голодування продовжує життя і може допомогти в боротьбі з такими серйозними захворюваннями, як онкологія.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі кандидата біологічних наук Олександра Скорохода, опублікованому виданням Gazeta.ua.

За його словами, коли клітина голодує, їй доводиться саму себе “розбирати на частини” і, утилізуючи непотрібне, оновлювати. Вчені називають цей процес аутофагією. Аутофагія, пояснює Скороход, – це природний процес перетравлення кліткою власних органел і ділянок цитоплазми за допомогою лізосом. Таким чином клітина позбавляється від старих, пошкоджених частин, і запускає процеси регенерації.

Скороход зазначає, завдяки аутофагії організм бореться з інфекційними захворюваннями. Бактерія потрапляє всередину клітини, клітина утворює навколо “чужинця” вакуолі і намагається його “перетравити”.

Кандидат біологічних наук впевнений, що аутофагію можна використовувати для боротьби з раком, стимулюючи самознищення клітин:

“Завдяки наявності спеціального генетично контрольованого каскаду реакцій, який дозволяє клітині перетравлювати свої частини або навіть себе. Якщо активізувати в “безсмертних” ракових клітинах каскад реакцій, які запускають в них аутофагію, то можна таким чином стимулювати їх “самознищення”.

Як використовувати аутофагії для “вічної молодості”

Аутофагію стимулює голодування, фізичні вправи і обмеження вуглеводів. Окремо вчений додав, що голодувати треба правильно. Правильним вважається голодування тривалістю 12-24 годин з вживанням води один раз на тиждень. Без консультації з лікарем починати голодувати не варто.

Нагадаємо, американські вчені кажуть, що дієта захищає жіночий організм від розвитку раку, позитивно впливаючи на стан молочних залоз.

Між тим лікарі кажуть, що надмірна худорба може обернутися низкою серйозних проблем зі здоров’ям. Вчені відкрили ген IRS1 — він підвищує ризик розвитку діабету і серцево-судинних захворювань у худих людей (адже як відомо, жир може відкладатися навколо печінки і серця навіть у дуже худих людей).

Джерело: Народна Правда