Вона загнала нас і закрила: шкільний учитель взяла дітей у заручники через «війну» з директором

Діти не хочуть після цього ходити до школи

Вона загнала нас і закрила: шкільний учитель взяла дітей у заручники через «війну» з директором
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В одній зі шкіл Сумської області сталася надзвичайна подія, вчитель математики Ніна Кобизько фактично взяла дітей в заручники, заборонивши їм залишати клас.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у сюжеті 2+2. Звільнили школярів копи, яких вчителька також відмовлялася впускати. Правоохоронцям допомогла одна зі школярок, дівчинка дуже просилася в туалет, скориставшись моментом поліцейські зайшли в клас.

Вчитель математики закрилася у навчальному кабінеті разом з дітьми безпосередньо перед приходом атестаційної комісії. Ніна Кобизько каже, що їй 70 років і вона збирається на пенсію, директор школи запевняє, вчитель математики обіцяє це не перший рік.

Зараз в школі напружена ситуація, вчителька продовжує ходити до навчального закладу, але дітей до неї не допускають. Сидячи одна в кабінеті, вона обіцяє подати в суд на адміністрацію школи. Деякі п’ятикласники тепер відмовляються ходити до школи, вони налякані.

“Спочатку вона на перерві нас заганяла, казала, щоб ми всі зайшли, а потім вона нас закрила”, – розповіла Софія Беліченко, п’ятикласниця, завдяки який копам вдалося зайти до приміщення. Дівчинка боїться закритих приміщень і відразу почала плакати. Шкільний лікар розповідає, у дітей зашкалював тиск, одного хлопчика від шоку стало нудити.

Нагадаємо, в Росії зганьбилися, випустивши шкільні щоденники з формулами наркотичних препаратів.

У китайській провінції Ляонін, рухаючись по жвавій магістралі машина з невідомих причин вилетів на узбіччя і врізалася в групу школярів.

Джерело: Народна Правда