Названо країни, куди найчастіше їздили українські туристи

Названо країни, куди найчастіше їздили українські туристи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Держприкордонслужба назвала країни, в які українці найчастіше їздили в 2018 році.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За даними відомства, найчастіше українці подорожували в Польщу, Угорщину, Молдову, Румунію, Білорусь, Словаччину, Єгипет (збільшення на 350 тис. осіб) та Туреччини. Також збільшилася кількість поїздок наших громадян до Німеччини ( 165 тис.), Італію (125 тис.), Іспанію ( 50 тис.), Греції і Данії ( 30 тис.), Австрію та Кіпр (по 25 тис.), Латвію ( 20 тис.), Болгарії та Чехії (по 15 тис.), Естонію та Швейцарію (по 10 тис.). Кількість подорожей в США і Ізраїль залишається на рівні минулого року.

Крім цього, фіксується збільшення поїздок громадян України за кордон з Словаччиною (на 22%) та Румунією (на 17%), а також повітряним сполученням (в цілому це 10,7 млн осіб, попит на авіаперельоти підвищився на 29%).

“Відкривати для себе світ українці поспішають з різних причин, проте основні з них – це запровадження режиму безвізових поїздок в країни ЄС і спрощення прикордонних формальностей. У той же час сьогодні громадяни України сміливіше розширюють коло країн для відпочинку та поїздок по справах”, – зазначили у відомстві.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що український туроператор потрапив у гучний скандал.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...