Скільки українців працює за кордоном: названа вражаюча цифра

Найбільше українців працює в Польщі

Скільки українців працює за кордоном: названа вражаюча цифра
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За кордоном постійно працює близько 3,2 млн громадян України.

Про це під час прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи в 2018 році, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

На непостійній основі за кордоном працюють від 7 до 9 млн українців, повідомив міністр соцполітики, ґрунтуючись на даних міграційної та прикордонної служб.

Найбільше українців працює в Польщі. Таких налічується близько 2 млн чол.

З них тільки близько мільйона працює офіційно, менше половини з яких у Польщі виплачують соціальні внески.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича, в даний час два мільйона українців працюють на польську економіку.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Польща вичерпує потенціал трудових мігрантів з України – наші заробітчани “поглядають” на інші європейські країни, ставлячи під загрозу польську економіку.

Крім того, польський президент Анджей Дуда заявив, що українські заробітчани не становлять загрози для польського суспільства, тоді як трудові мігранти з інших країн викликають побоювання у зв’язку з потенційною небезпекою терористичної загрози.

Також повідомлялося, що українці за кордоном мають можливість заробити більше, ніж в Україні. Проте, життя за кордоном дорожче, ніж на батьківщині, тому левову частку заробітків забирають поточні витрати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...