Томос для України: з’явилася ще одна важлива новина

До Православної Церкви України долучилася ще одна церковна громада УПЦ МП

Томос для України: з’явилася ще одна важлива новина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ще одна церковна громада вийшла з  УПЦ МП  і перейшла до Православної церкви України –  про це оголосив настоятель храму святих апостолів Петра і Павла у Жовкві на Львівщині  архімандрит Маркіан Каюмов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на сторінці   Facebook-спільноти “Жовква – моє місто”.

Томос для України: з’явилася ще одна важлива новина

“22 грудня парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви приєдналася до Помісної Автокефальної Православної Церкви України. Дане рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму.
Напередодні Різдва Христового, нехай дух єдності і любові огорне усіх нас та учинить наші серця смиренними яслами Немовляти Христа!”, – написав він.

 За інформацією видання  Zaxid.net, Каюмов також є речником Львівської єпархії Московського патріархату.

Нагадаємо, Глава Православної Церкви України Епіфаній заявив, що не бачить підстав уникати спілкування з православними РПЦ в Україні.  За словами Епіфанія, стосунки між православними християнами в Україні мають бути мирними і конструктивними, тому керівництво Помісної Церкви відкрите до діалогу з духовенством Московського патріархату.

Додамо, що 20 грудня Верховна Рада ухвалила історичне рішення про перейменування УПЦ МП.  Відтепер УПЦ МП носитиме назву Російської православної церкви.

Джерело: Народна Правда