Захоплення Білорусі: в Росії розкрили один зі сценаріїв Путіна

Нещодавно в Білорусі й Росії затвердили спільну військову доктрину

Захоплення Білорусі: в Росії розкрили один зі сценаріїв Путіна
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії заявили про майбутню «глибоку інтеграцію» Росії та Білорусі.

Про це висловився в ефірі «Эхо Москвы» головний редактор радіостанції Олексій Венедиктов, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Говорячи про майбутню зустріч керівників двох держав Володимира Путіна й Олександра Лукашенка, Венедиктов зазначив, що на цьому саміті серед інших питань буде обговорюватися економічне співробітництво Білорусі та Росії: «Я так розумію, що знову-таки грошей немає, і Кремль потихеньку починає економити на своєму союзнику, маючи на увазі ті преференції, які мала Білорусь. І за преференції треба платити, колись доведеться платити».

Платити “доведеться суверенітетом”, – вважає Венедиктов. У цьому контексті він нагадав, що нещодавно рада міністрів Білорусі затвердила спільну військову доктрину двох держав. Кілька днів тому цю доктрину затвердили і в РФ.

Після цього «чутки, що Путін буде президентом об’єднаного союзу, а Лукашенко виконавчим секретарем СНД», вони все більше мають під собою ґрунт. «Тобто, а чому б і ні. А чому ви бачите суперечності. Нічому», – підкреслив Венедиктов.

При цьому він упевнений, що поки ця тема «жорстко не буде порушуватися», оскільки «транзит почнеться після, думаю 21-го року, коли в Росії відбудуться вибори до Держдуми, а в Білорусі – чергові вибори президента.

«Я думаю, що темою зустрічі буде глибока інтеграція Росії та Білорусі», – завершив свою думку Венедиктов.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що президент Білорусі Олександр Лукашенко хоче зберегти для країни незалежність і бути незалежним президентом, але в Кремлі намагаються повністю інтегруватися з Білоруссю.

Також ми писали, що Лукашенко висловив думку, що під приводом “глибокої інтеграції” Москва хоче включити Білорусь до складу Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...