Добрі новини: у США зробили гучну заяву про звільнення українських моряків

Росію змушують відпустити українських моряків, і це може статися вже до Різдва

Добрі новини: у США зробили гучну заяву про звільнення українських моряків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, який днями приїхав до Києва з візитом,  заявив, що  Росія може відпустити захоплених в Чорному морі українських моряків до Різдва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

Loading...

За словами Волкера, світова спільнота закликає Росію зробити жест доброї волі і відпустити захоплених українських моряків.

“Я думаю, це (звільнення українських моряків  – Ред.) ймовірно. Всі ми закликаємо Росію зробити це як жест доброї волі. І, я сподіваюсь, в Росії переймаються тим, аби не погіршити ситуацію”, – зазначив Волкер.

Також дипломат повідомив, що  президент РФ  Путін мав розмову з канцлером Меркель, де він послався на так званий законний процес всередині Росії.

“Навіть, якщо він послався на законний процес, що насправді є незаконним, але  через який мають пройти моряки, ми сподіваємося, що це буде зроблено якомога швидше, якщо докладати зусиль. Але найголовніше – це звільнити моряків якнайшвидше”, – наголосив Волкер.

Спеціальний преставник США також додав, що Росія може відпустити українських моряків вже до Різдва.

Нагадаємо, спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що РФ прагне до загострення безпекової ситуації навколо України, а також не виключив поставок українській армії нових видів озброєнь.

Джерело: Народна Правда
загрузка...