Російські пропагандисти запустили черговий фейк про Україну

Пропагандисти стверджують, що за "приготуваннями Києва" "стирчать вуха Заходу"

Російські пропагандисти запустили черговий фейк про Україну
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські ЗМІ продовжують обговорювати вирощені в самій Росії фейки про бажання України піти на загострення у Криму та на Донбасі.

Зважуючи вигадані гіпотетичні варіанти атаки української сторони, пропагандисти заспокоюють свою аудиторію заявами про те, що Росія здатна дати адекватну відповідь на будь-яку «агресію», навіть «не переходячи кордон», упускаючи той момент, що кордони України Росія вже порушила кілька років тому, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Видання “Комсомольская правда в Крыму”, говорячи про можливі варіанти ескалації з боку України, стверджує, що за “приготуваннями Києва” “стирчать вуха Заходу”. Нібито близько 500 військових інструкторів з семи країн працюють з українськими військовими, а 72 інструктора (за даними “розвідки ДНР”) «безпосередньо беруть участь у боях на Донбасі».

Але українська армія, як стверджують російські пропагандисти, зіткнеться на Донбасі зі значним опором: 40-50 тисяч чоловік, десятки танків та артилерійських систем.

Росія теж «не залишиться в стороні». Для «придушення джерела загрози не обов’язково перетинати кордон України», пишуть пропагандисти.

У матеріалі «КП» також наводиться картинка, на якій показані «можливі місця провокацій», сили української сторони в цих місцях, а також сили російської армії й бойовиків Донбасу.

Російські пропагандисти запустили черговий фейк про Україну

Нагадаємо, що в мережі висміяли новину росЗМІ про напад ЗСУ на Сімферополь в анексованому Криму.

Також, в мережі з’явилося відео заяви ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна про «наступ ЗСУ», свою промову він прочитав з папірця.

Джерело: Народна Правда