Революція у Росії: українцям зробили цікаву пропозицію

Революція у Росії: українцям зробили цікаву пропозицію
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Подальші революційні перетворення в Україні будуть неможливими без дестабілізації та революційних перетворень у Росії.

Таку думку в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ висловив колишній ізраїльський кадровий військовий, офіцер ЦАХАЛу, співзасновник Центру вивчення повстанських рухів в Україні, військовий інструктор в ГО “Українська Оборона” Ігаль Левін.

Loading...

На його думку, щоб вижити, українська революція має бути перенесена в Росію і на пострадянський простір, адже еліта цього простору виступає центром реакції, сильно злякавшись цієї революції.

“На пострадянському просторі Лукашенко при владі з 1994 року, Путін – рятівник Росії від «лихих 90-х» з 2000 року і Назарбаєв, який при владі в Казахстані був ще до розвалу СРСР. Будь-кого на їх місці Майдан шокував би: нічого собі, президента скинули, а домінуючу Партію регіонів розігнали”, – заявив Левін.

Військовий експерт зазначив, що позитивний розвиток в Україні не може відбуватися без зламу нинішнього статус-кво в Росії. Крім того, це ж стосується і Білорусі.

“У них там у самих стабільність і статус-кво, нічого не рухається й так. В Україні ж рух є, але без руйнування статус-кво в РФ це буде топтання на місці”, – додав Левін.

Повністю інтерв’ю читайте у матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ – Путін перекинув війська до кордонів України заради двох цілей – іноземний військовий

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...