Воєнний стан в Україні завершено: Порошенко озвучив цікаву цифру

Вибори президента відбудуться 31 березня 2019

Воєнний стан в Україні завершено: Порошенко озвучив цікаву цифру
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Воєнний стан, який в Україні запровадили на 30 діб 26 листопада, офіційно завершено.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це підтвердив у ході засідання Ради Національної безпеки і оборони України президент Петро Порошенко.

Loading...

“Сьогодні, з 14 години завершується воєнний стан. Це моє принципове рішення, яке ґрунтується на аналізі всіх складових сьогоднішньої ситуації у сфері безпеки”, – зазначив він.

Окремо він додав, що підтвердилися дані розвідки, в районі Луганська виявили системи “Град”, не відведені танки, збільшено кількість артилерії – все це зафіксували союзники України з НАТО з боку бойовиків.

Порошенко також заявив, що за 30 днів в областях, де діяв воєнний стан, кількість злочинів зменшилася на 26%.

Україна – розширює санкції

В ході засідання РНБО Петро Порошенко також повідомив, що Україна має намір розширювати антиросійські санкції: «Значна кількість депутатів Державної Думи, в тому числі від фракцій” Єдина Росія “,” ЛДПР “також рішенням вводяться до списку санкцій».

Як відомо, напередодні прем’єр Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав постанову, яка розширює список санкцій фізичних і юридичних осіб України.

Вибори Президента

Петро Порошенко обіцяє, що вибори президента відбудуться 31 березня 2019.

Воєнний стан в Україні завершено: Порошенко озвучив цікаву цифру Воєнний стан в Україні завершено: Порошенко озвучив цікаву цифру

Зазначимо, за законом, режим воєнного стану автоматично завершується за умови усунення загрози нападу або загрози національній незалежності, територіальній цілісності. Раніше повідомлялося, що президент України може прийняти указ про скасування воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях.

Режим воєнного стану діяв в областях, розташованих уздовж російського кордону, на кордоні з ПМР, узбережжя Чорного та Азовського морів: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Вінницькій.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про запровадження в Україні воєнного стану. Документ прийнятий у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, який відбувся 25 листопада в районі Керченської протоки – росіяни захопили українські військові кораблі і моряків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...