Ілон Маск похвалився зорельотом для Марса: з’явилося фото

Ілон Маск перейменував ракету для польотів на Марс. Спочатку вона називалася Big Falcon Rocket

Ілон Маск похвалився зорельотом для Марса: з’явилося фото
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Бізнесмен Ілон Маск, автор таких відомих проектів, як: Tesla, SolarCity, SpaceX, The Boring Company і HyperLoop похвалився ракетою, яку будують для польотів на Марс.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фотографію зорельота Starship він опублікував у себе в Twitter.

Loading...

Відомо, що його будують з нержавіючої сталі, Starship складається з двох частин – конічного перерізу та циліндричного блоку з посадочними ніжками. Корабель будують в Техасі.

За словами Маска, повну технічну презентацію Starship зроблять відразу після того, як полетить тестова машина. Орієнтовно березень або квітень.

Ілон Маск похвалився зорельотом для Марса: з’явилося фото

Ілон Маск похвалився зорельотом для Марса: з’явилося фото

Цікаво, що раніше Ілон Маск перейменував ракету для польотів на Марс. Спочатку вона називалася Big Falcon Rocket, зараз – Starship. Пілотована частина і верхні ступені зараз називаються «Зореліт», а повторно використовуваний нижній ступень – Super Heavy («Суперважкий»). Як відомо, нижній ступень потрібен для того, щоб вивести Starship на орбіту, для міжпланетних польотів він не потрібен.

За задумом фахівців зі SpaceX, ракета повинна доставити астронавтів на Місяць, а після перекинути колоністів на Марс. На ракеті розмістять 31 двигун, а космічний корабель, закріплений на ракеті, матиме власні 6 двигунів. Корабель повинен вмістити до 120 осіб (по троє в 40 кабінах).

Напередодні відомий бізнесмен Ілон Маск оголосив про відкриття в Україні в 2019 році станцій Tesla Superchargers для підзарядки електромобілів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...