Знаменитий український тренер розповів, чий Крим

Юрій Вернидуб знає, що Росія захопила українську територію

Знаменитий український тренер розповів, чий Крим
Автор Желізняк Олександр в Спорт

Росія прийшла на українську територію в Крим та Донбас, почала диктувати свої умови, але цьому є чітке пояснення.

Таку заяву зробив в інтерв’ю YouTube-каналу Трендец головний тренер луганської “Зорі” Юрій Вернидуб.

Loading...

“Не розумію, як зараз можна дружити з Росією. Коли мені кажуть: «Що ви скажете з цього приводу?», я завжди кажу: «Хлопці, та не ми прийшли в Росію і щось вимагаємо у Росії, а Росія прийшла до нас!”. Але ми ж не прийшли до Ростова або під Ростов і там стоїмо». Наскільки я знаю і бачу – навпаки. Так як я повинен до цього ставитися?”

Читайте також: ЛЕГЕНДА ШАХТАРЯ ЖОРСТКО ВИСЛОВИВСЯ ПРО РОСІЮ

“Я не боюся цього, тому що я громадянин України. Я тут народився, виріс, живу, мені ця країна дала все. Як я повинен відповідати? Чому я повинен не любити свою країну? Мені теж може багато речей не подобатися – президент, прем’єр-міністр, хто завгодно. Але люди тут прекрасні. Так ви включіть музику українською мовою. Так кращої мови – немає”, – каже Вернидуб.

На думку тренера, Україна необхідна Росії, що подалі відсунутися від кордонів з Європою, а Крим – як територія для потужної воєнної бази.

“Усі дорослі люди розуміють це. Це їм (Росії – ред.) вигідно. Крим завжди був Україною і їх це влаштовувало, бо там стояли їхні кораблі. А тут створився момент, коли це все можна назад повернути…Але Крим – це Україна. Принаймні я у 1966 році народився і знав, що це – Україна. Я туди постійно їздив, але тільки це трапилось (анексія Криму Росією у 2014-му році – ред.), жодного разу не був. І не поїду – не хочу!”, – зізнався фахівець.

Читайте також: НА ВСЕ ВОЛЯ БОЖА – УСИК ВІДВЕРТО РОЗПОВІВ, ЩО ДУМАЄ ПРО АНЕКСІЮ КРИМУ

Також Вернидуб висловився про футболістів, які начебто не помічають воєнних дій на Донбасі.

“Як це немає? А хто там гине? Наші хлопці 18-річні. Тому краще б вони (футболісти – ред.) нічого не казали. Хоча, якщо вони люблять свою країну, вони повинні розуміти, у якій країні вони живуть і що у ній відбувається. Вони не повинні увилювати від відповідей. Знову ж таки, якщо ти любиш свою країну. Я її люблю. І я не боюся цих слів – треба буде, піду, мені 53 роки, але я піду захищати свою країну. Я відповідаю за ці слова”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше знаменитий коментатор Денис Босянок пояснив, чому фраза “футбол поза політикою” є абсурдною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...