У справі смертельної ДТП із Зайцевою стався несподіваний поворот

Глава харківської поліції пообіцяв провести перевірку в наркологічному центрі

У справі смертельної ДТП із Зайцевою стався несподіваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Керівник харківського обласного управління Нацполіції Олег Бех спростував інформацію експертів по справі смертельної ДТП у Харкові і заявив про те, що у обвинуваченої Олени Зайцевої взяли необхідну кількість біоматеріалів для проведення аналізів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє NewsRoom. 

Глава харківської поліції  заявив, що в разі потреби буде проведено службове розслідування щодо дій співробітників наркоцентру, які стверджують про брак біоматеріалів.

“Чому зараз експерти заявили в суді про брак вихідних даних – це інше питання. Якщо буде необхідно, проведемо службове розслідування і перевірку наркоцентру”, – зазначив Олег Бех.

Начальник слідчого управління Сергій Чиж в свою чергу зазначив, що правоохоронці передали експертам всю необхідну інформацію. Також силовики повідомили про те, що розшук нарколога Федірко триває і в даний час. У перші дні 2019 року голова управління повинен заслухати звіт про хід пошуків.

Нагадаємо, адвокат обвинуваченого у скоєнні смертельного ДТП в Харкові Геннадія Дронова Сергій Перепелиця оприлюднив результати нової експертизи, та назвав швидкість автомобілю обвинуваченої у скоєнні цієї ж ДТП Олени Зайцевої.  Згідно з висновками, Олена Зайцева рухалася зі швидкістю 106 км/год.

Джерело: Народна Правда