Томос для України: розкрито поганий сценарій дій Путіна

МВС не допустить провокацій на церковну тему з боку РФ в Україні

Томос для України: розкрито поганий сценарій дій Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що Росія може використати “церковну тему”  для провокацій  під вибори президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна“.

За словами Авакова, він допускає провокації з боку Росії як один з поганих варіантів.

“Приміром, хтось десь захопить якийсь храм, підпалить, не дай Бог, загинуть люди, і туди Путін, умовно кажучи, особисто на вертольоті прилетить і почне кричати, що гинуть люди, і духовенство, і “русский мир”. Ми не повинні дати можливості це зробити”, – зазначив Аваков.

Міністр запевнив, що українські правоохоронці вживатимуть жорсткі превентивні заходи для попередження будь-яких провокацій.

Нагадаємо, раніше глава РПЦ патріарх Кирило заговорив про “ризик кривавих конфліктів в Україні” через закон про перейменування УПЦ МП. “Після рішення українського парламенту з вимогами про зміну назви УПЦ слідом за цими змінами повинні послідувати репресії, звичайно. І цілком очевидно, що є якийсь ультиматум: якщо Церква не змінює свою назву, то вона буде знята з реєстрації, але якщо Церква змінює свою назву, то починається сильний тиск, в першу чергу на народ, на громадськість. Безсумнівно, почнуться силові акції щодо відбирання храмів”, – нагнітає паніку Кирило.

Джерело: Народна Правда