Томос для України: в російського патріарха здали нерви

Патріарх Кирило на п'яти сторінках закликав патріарха Варфоломія не надавати Україні томос

Томос для України: в російського патріарха здали нерви
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Російської православної церкви патріарх Кирило написав великого листа Вселенському патріарху Варфоломію, у якому вимагає відмовитися від надання Україні томосу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, “емоційне п’ятисторінкове” послання Кирила було оприлюднене в Telegram-каналі “Церквач”.

Автори публікації зазначають, що глава РПЦ у листі виклав “версію останніх подій в зв’язку з Українською автокефалією так само, як Дмитро Кисельов в програмі “Вести недели”.

“Розповідаючи про руйнівні дії Константинополя, Кирило ані слова не говорить про кроки Московського Патріархату у вигляді створення екзархату за межами Росії, а лише загрожує Божим Судом, і тремтячою від хвилювання рукою підписує цей новорічний лист Константинопольському колезі власноруч. Кінець року. Нерви на межі”, – йдеться у публікації.

Томос для України: в російського патріарха здали нерви

Кирило у посланні знову назвав Православну церкву України “возз’єднанням розкольників” та висловив сум з приводу того, що Варфоломій симпатизує їй. Згадав “святі канони” наголосивши, що “нинішній політизований процес далекий від їхніх норм і духу”.

“…можливо, в останній раз звертаюся до вас перед лицем всієї Православної церкви … відступити зараз від спілкування з “розкольниками”, відмовтеся від участі в політичній авантюрі їх легалізації”, – із пафосом закликав Кирило.

При цьому, якщо патріарх Варфоломій не прислухається до нього, він пригрозив йому “Страшним судом”.


 

Нагадаємо, військовий експерт і блогер Олексій Арестович заявив, що Московський патріархат зараз знаходиться в пастці в Україні, і розповів, як він може себе врятувати.

Джерело: Народна Правда