Смертельний обвал будинку у Магнітогорську: слідчі зробили важливу заяву щодо причини трагедії

Російські правоохоронці не знайшли слідів вибухівки на місці обвалення будинку в Магнітогорську

Смертельний обвал будинку у Магнітогорську: слідчі зробили важливу заяву щодо причини трагедії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські слідчі спростували версію терористичного акту на місці обвалення житлового будинку в Магнітогорську, де  31 грудня прогримів вибух.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Telegram-каналі Life Shot.

Російські правоохоронці з СК РФ заявили, що на місці обвалення будинку в Магнітогорську не знайдено слідів вибухових речовин.

“Слідчі-криміналісти та експерти Слідчого комітету Росії завершили огляд частин завалу, вилучених з місця обвалення під’їзду житлового будинку по вулиці Карла Маркса в місті Магнітогорську. Слідів вибухових речовин або їх компонентів на вилучених фрагментах не виявлено. Розслідування кримінальної справи триває. Слідчі СК РФ продовжують відпрацьовувати всі версії події вибуху”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо,  рятувальна операція в Магнітогорську на місці вибуху в житловому будинку офіційно закінчена – кількість жертв становить 39 людей. На місці трагедії працюють співробітники центрального апарату Федеральної служби безпеки по Північному Кавказу, які спеціалізуються на терактах і боротьбі з осередками ваххабітів, тобто прихильників ісламського фундаменталізму.

Раніше повідомлялося, що вибух у Магнітогорську стався в квартирі, яку 30 грудня зняв громадянин Таджикистану. Там нібито виявили сліди гексогену, через це в місті поширили чутки про теракт.

А тим часом мешканці російського Магнітогорська розповіли власні версії причин і обставин трагедії  і заявили про причетність до теракту… українців.

Джерело: Народна Правда