Ворожіння на Різдво: перевірені способи дізнатися долю

Дізнайтеся, що на вас чекає!

Ворожіння на Різдво: перевірені способи дізнатися долю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Ніч перед Різдвом завжди вважалася таємничою і повною містики, тому саме час поворожити.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА зібрала для вас перевірені святочні ворожіння.

Також читайте: З Різдвом Христовим: красиві привітання та листівки

Ворожіння на чашках

Візьміть стільки ж звичайних чашок, скільки людей зібралося гадати. У кожну чашку треба покласти предмети, які символізують щось (обручка – швидке весілля, монетка – гроші, хліба – благополуччя, цукерка – веселе життя, цибулина – сльози і печаль, вода – відсутність змін). Учасники ворожіння із зав’язаними очима повинні підійти і вибрати «свою» чашку.

Ворожіння з допомогою сну

Якщо ви хочете дізнатися відповіді на свої питання, то достатньо перед сном загадати бажання і покласти під подушку шматочки паперу, на яких будуть написані різні варіанти відповіддю. Прокинувшись вранці, витягніть папірець і дізнайтеся відповідь.

Ворожіння на свічках в шкаралупі

Пустіть на воду шкаралупу волоського горіха з запаленою свічкою всередині. Якщо свічка не потоне, щастя на весь рік забезпечене.

Ворожіння «Місток»

Вам потрібно зробити місток із прутів віника і покласти його на тарілку з водою, а саму тарілку сховати під ліжко. Зробивши це, промовте вголос: «Хто мій суджений-ряджений, той мене і переведе через місток». Хто присниться вам у сні в цю ніч, той і стане в найближчому майбутньому коханим чоловіком.

Ворожіння з кішкою

В ніч на Різдво для ворожіння достатньо загадати бажання і покликати кішку. Якщо вона переступить поріг лівою лапкою – мрія збудеться, а якщо правою, то на вас чекає розчарування. Якщо ж кішка навідріз відмовляється заходити в кімнату, різдвяне ворожіння попереджає вас, що бажання саме по собі не виповниться, доведеться постаратися.

Також читайте ворожіння на Андрія, багато з них підійдуть і для Святвечора.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...