Жахливе вбивство студенток у Харкові: підозрюваний залишив дивну записку

Хлопець нібито зізнався на допиті, що давно готувався до цього вбивства

Жахливе вбивство студенток у Харкові: підозрюваний залишив дивну записку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Підозрюваний у вбивстві двох турецьких студенток у Харкові Цокмез Гусну Цан залишив дивну записку на надгробному камені на могилі батька напередодні затримання в Туреччині.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Місто X”.

Так, встановлено, що підозрюваний у подвійному вбивстві прилетів до Харкова з Туреччини напередодні Нового року, щоб зустріти його зі своєю дівчиною. Через кілька днів після вбивства він полетів до Туреччини. Його затримали на кладовищі, біля могили батька.

Відзначається, що перше, що вимовив підозрюваний: “Я не вбивав!” З собою у нього були пістолет і ніж. Правоохоронці також виявили на надгробному камені записку.

“У цьому світі немає справедливості. Якщо навіть мене посадять на 100 років до в’язниці, все одно я кожен день несу своє покарання”, – переклав записку студент з Туреччини, який навчається в Харкові.

За його словами, можливо, покаранням він назвав смерть батька. При цьому студент вважає, що якщо підозрюваного посадять до в’язниці, він довго не протягне.

“Йому теж залишилося життя зовсім небагато. У нас на батьківщині вважають, що скоро він загине. Тому що тих, хто позбавляє життя дівчат або дітей, незабаром вбивають свої ж співкамерники у в’язниці”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше у Вінниці попрощалися з 4-ма жертвами масового вбивства під Новий рік.

Джерело: Народна Правда