Кривава ДТП у Харкові: постраждала виступила із вимогами на суді

Жанна Власенко збільшила позовні вимоги до Геннадія Дронова і вимагає 300 тисяч грошової компенсації

Кривава ДТП у Харкові: постраждала виступила із вимогами на суді
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одна з постраждалих внаслідок масштабного ДТП, яке сталося у центрі Харкова у 2017 році, Жанна Власенко вимагає від  обвинуваченого в скоєнні ДТП разом з Оленою Зайцевою, водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова грошову компенсацію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  УНН.

Під час чергового засіданні у цій справі Жанна Власенко заявила про відшкодування компенсації в розмірі 300 тисяч грн Генадієм Дроновим.

“Висловлені мною раніше позовні вимоги до Дронова буди максимально заниженими, що є неспівмірними з заподіяними його діяннями мені травмами. Я виходила з того, що я є не одною потерпілою у кримінальному провадженні”, – йдеться в заяві  Власенко, яку зачитав її адвокат Микола Василяка.

Як повідомила Власенко, їй необхідні кошти для лікування, проте Дронов не заплатив їй жодної копійки.

“Обвинувачений Дронов до теперішнього часу не сплатив жодної копійки у рахунок відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої його суспільно-небезпечними діяннями моєму життю, здоров’ю та майну і, судячи з усього, не має такого наміру”, – зачитав Василяка.

Власенко уточнила позовні вимоги щодо відшкодування їй матеріальної шкоди  у розмірі 100 тисяч грн та моральної у розмірі 200 тисяч грн.

Нагадаємо, раніше Жанна Власенко, яка на момент ДТП була вагітною, відмовилася від претензій до Олени Зайцевої. Сім’я Зайцевої відшкодувала Власенко збиток – 100 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда