Обмеження на в’їзд росіянам в Україну: у Кабміні підтримали важливу ідею

За місяць дії воєнного стану на територію України не допущено 1616 громадян РФ

Обмеження на в’їзд росіянам в Україну: у Кабміні підтримали важливу ідею
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна має запровадити постійне обмеження на в’їзд в країну для чоловіків-громадян Росії віком від 16 до 60 років.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в ефірі програми “Сніданок з 1+1”.

Loading...

За словами політика, в Україні повинна зберегтися розумна  фільтрація в’їзду на територію країни росіян, як це було під час дії воєнного стану.

“Я завжди за це виступав. А для чого ми знімаємо біометричні дані з росіян? А для чого ми це відслідковуємо, для чого ми аналізуємо? В нас всі кажуть: воєнний стан, тоді фільтрація є, немає воєнного стану – немає”, – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, за місяць дії воєнного стану на територію України не допущено 1616 громадян РФ. У десяти областях України, де з 26 листопада по 26 грудня було введено воєнний стан, органи системи Міністерства внутрішніх справ продовжують нести службу у посиленому варіанті.

Нагадаємо також, у середу, 26 грудня, у 14:00 в десяти областях Україні закінчилася дія воєнного стану, введеного на 30 діб.

Українські прикордонники на період дії воєнного стану не пропускали громадян РФ  чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...