Томос для України: Путін підняв ракети та знайшов, кого покарати

Томос для України: Путін підняв ракети та знайшов, кого покарати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Народний депутат України (БПП “Солідарність”) Володимир Ар’єв розповів, чим обернулося для Кремля отримання Україною томосу про автокефалію Православної Церкви України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на власній сторінці у Facebook.

Томос для України: Путін підняв ракети та знайшов, кого покарати

За словами політика, отриманий Україною томос виявився зброєю – окупанти в Криму привели у повну боєготовність системи ППО у той час, коли українська делегація ще летіла за ним в Стамбул. А після того, як стало остаточно відомо, що  патріарх РПЦ  Кирило (Гундяєв) не впорався із завданням зірвати отримання церковного документу у Вселенському патріархаті, Путін направив на нього весь свій гнів.

“Главний по РФ зело осерчав і поїхав святкувати у Санкт-Петербург, а не в храм Христа Спасителя, і головне – навіть бачити невдаху не схотів. Вочевидь, когось через певний час розжалують.  Це доводить значимість геополітичної перемоги України”, – зазначив Ар’єв, додавши, що інформація про зміщення патріарха Кирила з поста глави РПЦ не є чутками.

Нагадаємо, відомий блогер Денис Казанський озвучив цікаву думку з приводу отримання Україною томосу про автокефалію ПЦУ і заявив, що в цьому велика заслуга … Володимира Путіна.

Раніше у мережі показали фото та відео з урочистого богослужіння в соборі Святої Софії в Києві, де представляли томос Вселенського патріархату про визнання канонічної автокефалії єдиної помісної Православної церкви України (ПЦУ).

Джерело: Народна Правда