Єретична церква: Джемілєв розкрив правду про Московський патріархат

Навіть за незалежної України, ще до окупації, УПЦ КП перебувала на становищі ізгоя

Єретична церква: Джемілєв розкрив правду про Московський патріархат
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв розкрив правду про Московський патріархат та становище Української православної церкви Київського патріархату у Криму до окупації РФ півострова навесні 2014 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА  з посиланням на “Крим.Реалії”.

“Навіть за незалежної України, ще до окупації, УПЦ КП перебувала на становищі ізгоя. Митрополит Лазар (митрополит Сімферопольський і Кримський УПЦ МП – НП) називав її “єретичною” церквою, і коли створювалося об’єднання з участю всіх конфесій, він категорично відмовився приймати туди УПЦ КП.

Тоді, за рішенням Меджлісу, муфтіят Криму (на той час духовне управління кримських мусульман – ред.) теж не увійшов у цю структуру”, – зазначив Джемілєв.

 

Нагадаємо, політичний аналітик з Чехії Мартін Ларис розповів кого перемогла Україна, коли отримала томос.

Раніше Ларис заявив, що головна небезпека для Києва на міжнародній арені полягає в тому, що на Заході буде посилюватися «втома» від України. За його словами, Захід постійно бореться за кожен маленький крок України у бік правової держави, але в країні все йде до консервації корумпованої системи влади, яка по суті своїй не може бути ефективною.

Підсумки минулого року та прогноз-2019 від Мартіна Лариса читайте тут: Війна на двох фронтах і ще одна загроза: в Європі дали прогноз для України

Джерело: Народна Правда