Попереджав Кремль про напад: у космосі згорів важливий військовий супутник Росії

Апарат був виведений в космос з космодрому Плесецьк ракетою-носієм "Молния-М"

Попереджав Кремль про напад: у космосі згорів важливий військовий супутник Росії
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Космічний апарат “Космос-2430”, який був частиною російської системи попередження про ракетний напад “Око”, зійшов з орбіти і згорів в атмосфері.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки повідомляє ТАСС.

Loading...

У Командуванні відзначають, що супутник, зв’язок з яким втратили ще в 2012-2014 роках – супутник виробив ресурс, – зійшов з орбіти 5 січня.

“Космос-2430” вивели на орбіту у 2007 році, він призначався для відстеження запусків міжконтинентальних балістичних ракет з території США. Зараз в Росії працюють над новими аналогічними супутниками, приміром, у 2015 році запустили в космос “Тундру”.

Як повідомлялося раніше, в NASA прийняли рішення відкласти на невизначений час візит до США керівника «Роскосмосу» Дмитра Рогозіна. Директор космічного агентства Джим Брайденстайн прийняв відповідне рішення під тиском конгресменів. Як відомо, Рогозін опинився під американськими санкціями за участь у анексії Криму в 2014 році.

Також повідомлялося, що в космосі знайдено Надземлю, умови на якій можуть бути придатними для існування життя. Дивовижне відкриття допомогли зробити звичайні студентки (проходили стажування в Центрі космічних польотів NASA), вони аналізували інформацію, яка надходила з орбітального телескопа Kepler.

Джерело: Народна Правда