З’явилися цікаві чутки про відомого соратника загиблого Захарченка

У мережі вважають, що арешт Ташкента лише справа часу

З’явилися цікаві чутки про відомого соратника загиблого Захарченка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилися цікаві чутки про відомого соратника загиблого ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка Олександра Тимофєєва (Ташкента).

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Telegram-канал “ДНР” без купюр”.

З’явилися цікаві чутки про відомого соратника загиблого Захарченка

З’явилися цікаві чутки про відомого соратника загиблого Захарченка

“Обіцянкам Тимофєєва повернутися не судилося збутися. І всі ті наївні, хто продовжував вірити Ташкенту і чекав його повернення, зараз знаходяться в зоні ризику. Хтось з них буде затриманий, як це сталося з Автономовым, «гаманцем Ташкента», хтось просто буде звільнений і повністю втратить вплив”, – вважають автори.

На каналі пишуть, що занадто багато шкоди приніс своєю діяльністю у владі Тимофєєв.

“Ми відразу говорили, що не варто чекати чудес, моментального очищення, і нинішня “влада” не повинна уподібнюватися попередникам, не повинна керуючись чутками кого б то не було «кидати в підвал». Досить, наїлися. Тепер тільки закон. Доведена вина, матеріалів досить – в’язниця, немає доказів – походи на свободі, поки матеріали будуть зібрані, якщо вони є звичайно”, – пишуть у джерелі.

Автори вважають, що арешт Ташкента лише справа часу.

“Важливо розуміти, що всі хто мав справу з Ташкентом, або ще того гірше, продовжував з ним залишатися на зв’язку після вбивства Захарченка, потенційні претенденти на терміни. Єдина можливість пом’якшити собі долю, а можливо відбутися в якості свідка, це почати спілкуватися з “органами” раніше, ніж ці “органи” самі прийдуть з питаннями”, – вважають в джерелі.

Раніше повідомлялося, що в мережі розповіли про сумну ситуацію, що склалася на колись великому і успішному підприємстві «Стирол» у Горлівці, яке після окупації Донбасу припинило працювати в нормальному режимі. У мережі вважають, що подібну ситуацію створили колишній ватажок Олександр Захарченко, який загинув в кінці серпня, і його помічник, «міністр доходів і зборів Олександр Тимофєєв «Ташкент».

Нагадаємо, що після призначення Пушиліна “Ташкент”, якого звинувачують у привласненні 850 млн рублів, був звільнений від усіх посад, покинув територію “ДНР” та виїхав до Росії, де став сусідом Януковича.

Також повідомлялося, що в окупованому Донецьку на віджатому проросійськими бойовиками заводі «Донецьккокс» працівники замість зарплати отримують продуктові набори.

Джерело: Народна Правда