Бойовики “ДНР” видали новий фейк про Україну і зганьбилися: фото

Ресурс бойовиків черговий раз зганьбився брехливим повідомленням

Бойовики “ДНР” видали новий фейк про Україну і зганьбилися: фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пропагандисти так званої «ДНР» поширили черговий фейк про Україну, використавши відому історію про російського бойовика.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Twitter користувача Necro Mancer.

«Довб***би з strelkov_info знову проілюстрували “жахи України” скріном, на якому Ольхон забиває на смерть мужика з Донбасу. Я все більше підозрюю, що там сидять заслані козачки, хто ще може так знущатися над аудиторією?», – написав автор у коментарі до скріншоту повідомлення одного з сепаратистських пабликів.

Бойовики “ДНР” видали новий фейк про Україну і зганьбилися: фото

Слід зазначити, що поширене бойовиками зображення «рабовласників України» насправді взято з відео, яке кілька років тому з’явилося в мережі. На ньому російський бойовик по кличці «Ольхон» знущається над жителем Донбасу. Таким чином, ресурс бойовиків черговий раз зганьбився брехливим повідомленням.

Відомо, що один з прихильників «ДНР» опинився в руках бойовиків в жовтні 2014 року. З тих пір його ніхто не бачив живим. Пізніше з’явилося відео, на якому бойовик «Ольхон» б’є цього мешканця Донбасу, називаючи його наркоторговцем, і обіцяє забити його на смерть.

Бойовики “ДНР” видали новий фейк про Україну і зганьбилися: фото

Як повідомлялося раніше, колишнього “главу повітряної розвідки ДНР” Дмитра Лисаковського засудили до шести років в’язниці в Російській Федерації. Його звинуватили у шахрайстві.

Також повідомлялося, що міграційна служба Російської Федерації намагається вигнати з країни бойовика «ДНР» Філіпа Венедиктова. Венедиктов воював на боці бойовиків «ДНР», за що був нагороджений кількома нагородами (хрест «Доброволець Донбасу», медаль «За бойові заслуги»).

Днями луганські бойовики запустили черговий фейк про ЗСУ і зганьбилися.

Джерело: Народна Правда