Томос для України: з’явилася ще одна добра новина

Зараз парафіяни очікують указу митрополита Єпіфанія і призначення священика в їх парафію

Томос для України: з’явилася ще одна добра новина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Першою православною громадою Одеської області, яка вирішила перейти з Московського патріархату в ПЦУ стали парафіяни Свято-Димитріївського храму села Пужайково Балтського району.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Думську“.

Loading...

Як повідомив місцевий житель Віктор Сорока таке рішення було прийнято ще на Різдво, 7 січня.

Томос для України: з’явилася ще одна добра новина

«Після літургії відбулися збори, і ми почали збирати підписи серед парафіян, зараз їх понад 300, ще пару днів – і буде 500-600. Ситуація така, що 90% прихожан — за перехід на Українську церкву. Сьогодні ж до нас приїжджав благочинний Московського патріархату і розповідав нам, що ми йдемо в підпорядкування туркам, що ми не повинні цього робити. Але люди не погодилися з його аргументами», — розповів  Сорока.

Нагадаємо, що Московський патріарх Кирило під час різдвяного інтерв’ю Дмитру Кисельову в черговий раз спробував довести незаконність автокефалію Православної церкви України(ПЦУ).

Тим часом патріарх Кирило продовжує рухатися у бік самоізоляції РПЦ. Так, на святковій літургії він вперше за десять років свого патріаршества не згадав на літургії жодного імені предстоятелів помісних православних Церков, з якими російська церква складається в канонічному спілкуванні.

Напередодні стало відомо, що президент Петро Порошенко прийняв рішення присвоїти патріарху Філарету звання «Герой України».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...