Збірна України з хокею здобула історичну перемогу: опубліковано відео

Українські хокеїстки здобули першу перемогу у кваліфікації до чемпіонату світу

Автор Желізняк Олександр в Спорт

Жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у першому в історії матчі під егідою Міжнародної федерації (IIHF): у кваліфікації до чемпіонату світу у дивізіоні IIВ, яка відбувається у Кейптауні (ПАР) українки обіграли господарок льоду 3:1.

Команди обмінялися шайбами у першому періоді, але у другий 20-хвилинці українки двічі засмучували суперника, що і стало ключовим моментом у грі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Першу, історичну шайбу української команди закинула Владислава Скащук з ХК “Пантери”. Скащук знову вивела свою команду уперед у другому періоді, а її партнерка по трійці атаки Дар’я Цимиренко закинула третю шайбу.

Останні секунди першої гри??‍♀️

Gepostet von Жіночий комітет Федерації хокею України am Sonntag, 13. Januar 2019

Чемпіонат світу з хокею, жінки

Дивізіон IIB

Кваліфікація

1-й тур, 13 січня

Україна – ПАР – 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Шайби: 12:48 Скащук (Рябкіна, Цимиренко) – 1:0; 19:18 ван Дузбург (Роде, Фервей, більшість) – 1:1; 24:28 Скащук (Рябкіна, більшість) – 2:1; 32:57 Цимиренко (Добровольська, Скащук) – 3:1.

Воротарі: Ткаченко – Сванепул (58:55).

Штраф: 14 – 14.

Кидки: 34 – 15.

Гонконг – Бельгія – 1:8.

14 січня збірна України зустрінеться із Болгарією. Зазначимо, що єдину путівку на першість світу отримує переможець змагань.

Раніше повідомлялося, що російський хокеїст зганьбився на молодіжному чемпіонаті світу.

Джерело: Народна Правда