Росія розгортає в Криму небезпечну зброю: тривожні подробиці

Росія створила у окупованому Криму тріаду з морської, авіаційної та берегової компоненти, яка здатна застосувати ядерну зброю

Росія розгортає в Криму небезпечну зброю: тривожні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія розгортає в окупованому Криму тактичну ядерну зброю та збільшує кількість крилатих ракет на кораблях Чорноморського флоту.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

За словами колишнього командувача ВМС ЗСУ, віце-адмірала Сергія Гайдука, у своїй морській доктрині до 2020 року Росія визначила пріоритети дій, прописавши роль і місце свого Чорноморського флоту у вирішенні “геополітичних питань” в силовий спосіб.

Він повідомив, що у 2018 році кількість сумарного залпу крилатих ракет “Калібр” на кораблях Чорноморського флоту вже дорівнювала 40.

“У РФ є амбітні плани до 2020 року довести сумарний залп до 168. Це є реальна загроза національній безпеці”, – заявив віце-адмірал, який зазначив, що зазначені крилаті ракети “універсальні”, тобто можуть використовуватися проти морських сил, а також проти сухопутних сил.

Крім того, Гайдук наголосив, що Росія у силовий спосіб почала розгортати у окупованому Криму тактичну ядерну зброю.

Нагадаємо, колишній ізраїльський кадровий військовий, офіцер ЦАХАЛу Ігаль Левін в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ заявив, що в Російської Федерації в окупованому Криму є зброя, яка дістає до Одеси.

Джерело: Народна Правда