Чому українцям не можна їхати в Росію: знаменитий тренер дав чітку відповідь

У Мирона Маркевича є чітка позиція

Чому українцям не можна їхати в Росію: знаменитий тренер дав чітку відповідь
Автор Желізняк Олександр в Спорт

Навіть незважаючи на те, що у Росії є багато простих українців, які заробляють гроші на території країни-агресорки, футболістам та тренерам не слід підписувати контракти з російськими клубами. 

Таку думку в інтерв’ю Вацко Лайт висловив знаменитий український фахівець, колишній тренер “Карпат”, “Металіста, “Дніпра” та збірної України Мирон Маркевич, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Все-таки футболістів знають, вони на виду (на відміну від українських громадян, які або працюють у Росії, або мають з нею бізнес-стосунки – ред.). Я ж теж міг давно поїхати туди, мене запрошували. Але зараз це просто нереально. Скільки хлопців загинуло – ну, у нас йде війна. І нікуди від цього не подітися. Те, що хтось там бізнес веде…ну, це треба у влади питати. Так, заробітчани їздять, але ж футболістів знають. Це неправильно зараз”, – вважає Маркевич.

Читайте також: ЛЕГЕНДА ШАХТАРЯ ЖОРСТКО ВИСЛОВИВСЯ ПРО РОСІЮ

“Можливо це колись зміниться і ми знову будемо “братніми народами”. Хоча я в це не вірю, тим більше зараз”, – додав тренер.

Нагадаємо, раніше відомий український тренер Юрій Вернидуб чітко відповів на запитання, чий Крим.

Також Маркевич розповів, як нинішній олігарх-утікач Сергій Курченко почав розвалювати один із найуспішніших клубів України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...