“Іскандери” на Київ і 300 танків: розкрито детальний сценарій вторгнення Росії в Україну

Росія може використати авіацію і ракетні війська

”Іскандери” на Київ і 300 танків: розкрито детальний сценарій вторгнення Росії в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс-заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Ігор Романенко розкрив детальний план вторгнення Російської Федерації в Україну.

Loading...

Про це він заявив в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

За його словами, якщо президент Росії Володимир Путін зважиться на повномасштабну війну проти України, то мова буде йти перш за все про масоване використання авіації і ракетних військ – будуть задіяні військово-транспортна авіація, залізничні війська, далека авіація, ПДВ.

“У державі важливий перш за все військово-політичний центр – столиця. На території РФ один з дивізіонів розташували таким чином, щоб “Іскандери” діставали Київ (російське ракетне озброєння сімейства оперативно-тактичних ракетних комплексів (ОТРК), дальність ураження – до 500 км, – НП)”, – зазначив Романенко.

У результаті Україна отримає одночасно удари по напрямках з боку Білорусі, як найближчої до Києва території. Крім того, будуть завдаватися удари по великих центрах країни – на сході (там готові до нападу триста танків).

“На південному сході: на маріупольському напрямку проходить морська операція, десанти висаджуються по всьому Азовському узбережжю. На південному заході можна завдати удар навіть з боку Молдови, з Придністров’я. Плюс південний удар з Криму. Ось коли з усіх боків йдуть такі удари, уявляєте, що відчуває головнокомандувач?!” – підкреслив Романенко.

Генерал додав, що з’явиться ще одне питання – куди евакуювати уряд.

“Хоча, кому це допоможе? Уряд Польщі був в Англії, але, коли увійшли радянські війська, Сталін призначив своїх ставлеників керувати ПНР. Ось так ось історія йде по колу!” – підсумував Романенко.

Більше читайте в матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ: Путін націлив ракети на Київ і тренує удари за чотирма напрямами – генерал.

Джерело: Народна Правда
загрузка...