Росія остаточно посварилася з ПАРЄ: у Держдумі зробили скандальну заяву

Делегація РФ в ПАРЄ була позбавлена права голосу в 2014 році

Росія остаточно посварилася з ПАРЄ: у Держдумі зробили скандальну заяву
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Російська Федерація відмовляється робити внесок до бюджету Ради Європи в 2019 році.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, російські ЗМІ цитують віце-спікера Держдуми Петра Толстого, який заявив:

«Росія не буде купувати квитки на той фільм, який вона не дивиться».

Зазначимо, делегація РФ в ПАРЄ була позбавлена права голосу в квітні 2014 після скандальних Кримських подій – анексувавши український півострів, Росія порушила норми міжнародного права. Через кілька років у 2017 році в Кремлі заявили про те, що заморожують сплату членського внеску до відновлення повноважень своєї делегації.

Восени 2018 року Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що участь Росії у статутних органах організації буде припинено, якщо Москва не зробить внески в бюджет організації. У відповідь на це глава МЗС Росії Сергій Лавров говорив, що РФ готова добровільно покинути Раду Європи, якщо того захочуть делегації з інших країн.

Нагадаємо, напередодні перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко повідомила про те, що Україна пропонує країнам-партнерам ввести т. з. “Азовський пакет санкцій” проти РФ за військову провокацію проти українських моряків і захоплення полонених.

15-16 січня в Лефортовському районному суді міста Москви проходили судові засідання з розгляду клопотань слідства про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно військовополонених українських моряків. Російський суд постановив продовжити запобіжний захід для всіх 24 українських моряків.

Події, про які йде мова, відбулися 25 листопада – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також редовый буксир «Яни Капу» були вражені вогнем противника і захоплені разом з моряками. Після цього в Україні тимчасово вводили режим воєнного стану.

Джерело: Народна Правда
загрузка...