Кілька напрямків: генерал розповів, звідки та як може атакувати Росія

Ігор Романенко розповів про загрозу великого вторгнення Росії

Кілька напрямків: генерал розповів, звідки та як може атакувати Росія
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська армія в разі повномасштабної війни може атакувати Україну за чотирма-п’ятьма напрямками – з боку Білорусі, зі сходу та узбережжя Азовського моря, з боку Молдови і Придністров’я і з анексованого Криму.

Про це розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ  генерал-лейтенант запасу, в 2006-2010 роках – заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Ігор Романенко.

Loading...

За словами Романенка, повномасштабна війна – це коли йдеться насамперед про масове використання авіації та ракетних військ на різних напрямках: військово-транспортної авіації, залізничних військ, дальньої авіації, ВДВ.

“Важливий передусім військово-політичний центр – столиця. На території РФ один з дивізіонів розташували таким чином, щоб «Іскандери» діставали до Києва (російське ракетне озброєння сімейства оперативно-тактичних ракетних комплексів (ОТРК), дальність ураження – до 500 км, – НП)”, – пояснив генерал.

За його словами, Україна може отримати одночасно удари за напрямками: з боку Білорусі, як найближчої до Києва території. Завдаються удари по великих центрах країни – на сході (тут готові до атаки триста танків). На південному сході: на маріупольському напрямку проходить морська операція, десанти висаджуються по всьому Азовському узбережжю. На південному заході можна завдати удару навіть із боку Молдови, Придністров’я. Плюс південний удар з Криму.

“Головнокомандувачу з цих умовах  потрібно думати – куди евакуювати уряд, президента, як це було зроблено 11 вересня 2001 року в Америці? Хоча, кому це допоможе? Уряд Польщі був в Англії, але, коли увійшли радянські війська, Сталін призначив своїх ставлеників керувати ПНР. Ось так історія йде по колу!”, – резюмував Романенко.

Повний текст інтерв’ю з Ігорем Романенком читайте тут: “Путін націлив ракети на Київ і тренує удари за чотирма напрямками – генерал”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...