Росія готує відкрите вторгнення в Україну: озвучено новий прогноз

Кремль концентрує сили і засоби в прикордонній смузі з Україною

Росія готує відкрите вторгнення в Україну: озвучено новий прогноз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народний депутат, координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук заявив, що Російська Федерація готує відкрите вторгнення в Україну, але цей сценарій не обов’язково буде реалізований вже в цьому році.

Loading...

Про це він сказав в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

За словами Тимчука, Росія стягує сили і засоби в прикордонну смугу з Україною, підсилює свої війська в окупованому Криму.

“Це ті дії, які свідчать про підготовку Росії до широкомасштабних бойових дій проти України – відкритої агресії. Однак я не думаю, що цей сценарій зараз найбільш ймовірний, проте кожна армія готується до найбільш загрозливого сценарію”, – зазначив експерт.

Він додав, що хоча на Донбасі фактично задіяні сухопутні війська і морська піхота, повітряні сили виконують завдання забезпечення.

“Однак йде бойова підготовка всіх видів збройних сил – ВМС, ВПС і сухопутних військ. Це підготовка до відкритого зіткнення, найгіршого сценарію, але я не думаю, що в 2019 році це найбільш вірогідний сценарій”, – підсумував Тимчук.

Більш докладно про те, чого чекати від Росії на Донбасі в цьому році, читайте в інтерв’ю Дмитра Тимчука НАРОДНІЙ ПРАВДІ в найближчі дні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...