Томос для України: в Росії з’явився кривавий “адвокат”

Асад повідомив про спробу поділу Антіохійської церкви у Сирії та Лівані

Томос для України: в Росії з’явився кривавий “адвокат”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Сирії Башар Асад заявив про “штучну спробу” розділити церкву, як це нібито відбувається в Україні з отриманням томосу.

Про це повідомив депутат Держдуми РФ Дмитро Саблін після зустрічі російської делегації з сирійським лідером, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТАСС.

За словами Сабліна, Асад повідомив про спробу поділу Антіохійської церкви у Сирії та Лівані. Зокрема, “йдуть розмови про надання незалежності ліванській митрополії”, – сказав сирійський президент.

Асад впевнений, що необхідно «перешкоджати цьому поділу на всіх міжнародних майданчиках», інакше «у нас будуть сотні православних церков і тільки один Ватикан», – передав слова президента Сирії російський депутат.

У тому числі у своєму слові Асад зазначив: «Коли ми бачимо штучні спроби розділити народ, розділити церкву, як це відбувається в Україні, дуже важливо зустрічатися та отримувати інформацію з перших рук. Бій йде не тільки за Сирію, але і за весь світ».

Нагадаємо, президент Сирії Башар Асад, завдяки рішенням якого в його країні загинула велика кількість громадян, і ще більше число сирійців стали біженцями, дозволив військам використовувати хімічну зброю проти повстанців у Ідлібі.

Джерело: Народна Правда