Захоплення Білорусі: Лукашенко зробив новий різкий випад на адресу Росії

У Білорусі згодні на Союзну державу, але на принципах Євросоюзу

Захоплення Білорусі: Лукашенко зробив новий різкий випад на адресу Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не проти введення спільної валюти в Союзній державі, але лише в тому випадку, якщо це буде не російський рубль.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Белсат.TV.

Loading...

Президент Білорусі заявив, що лише білоруси повинні вирішувати, чи хочуть вони в Союзну державу.

“Союз – будь ласка. Об’єднання – будь ласка, але тільки це люди повинні вирішити, а не ми. Ми не відмовляємося від жодної тези. Ми не проти спільної валюти, але це має бути спільна валюта, а не валюта Центробанку Росії. Повинен бути емісійний центр, створений на рівних умовах. Якщо ви приводите приклад ЄС, добре – на принципах Євросоюзу. Але щоб умови були рівні і підхід”, – заявив Лукашенко.

Президент Білорусі зазначив, що також допускає уніфікацію податкової і митної політики.

“Але це має бути на кращих традиціях і умовах, щоб взяти все найкраще у білорусів і росіян. Але не так: ми – великі, ви – малі, давайте, робіть так, як у нас”, – розтлумачив свою позицію глава Білорусі.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у найближчі два роки Білорусь очікують серйозні випробовування, країну будуть перевіряти, чи достойна вона незалежності.

Раніше повідомлялося, що Лукашенко спростував інформацію про об’єднання Білорусі з Росією, назвавши розмови про це дурними і «притягнутими за вуха».

Джерело: Народна Правда
загрузка...