Реал здобув важливу перемогу у Примері: відео голів та огляд матчу з Севільєю

Реал дотиснув суперника у другому таймі

Автор Желізняк Олександр в Спорт

Мадридський “Реал” обіграв “Севілью” у матчі 20-го туру чемпіонату Ла Ліги.

Обидва голи господарі забили у другому таймі – відзначилися Каземіру та Лука Модрич, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Завдяки перемозі команда Сантьяго Соларі посунули “Севілью” з третього місця турнірної таблиці.

В активі “Реала” після 20 турів – 36 очок. Це на 4 менше, ніж у “Атлетико” та на 7 залікових балів менше “Барселони”. Втім, у каталонців є гра у запасі.

Як би там не було, але “Реалу” вдалося взяти реванш після поразки 0:3 у першому колі. Ця перемога цінна ще й тим, що зараз в лазареті “вершкових” перебувають Гарет Бейл та Тоні Кроос.

Чемпіонат Іспанії-2018/19

Ла Ліга, Примера

20-й тур, 19 січня

“Реал” – “Севілья” – 2:0 (0:0)

Голи: Каземіру, 78 (1:0). Модріч, 90+2 (2:0).

Реал“: Куртуа, Карвахаль, Варан, Серхіо Рамос, Регілон, Модріч, Каземіру, Себальос (Вальверде, 88), Л.Васкес (Іско, 77), Бензема, Вінісіус Жуніор.

Севілья“: Вацлік, Каррісу, К’єр, Гомес, Хесус Навас, Ф.Васкес, Банега, Сарабія, Ескудеро (Хіль, 86), віссам бен єддер (Промес, 71), Андре Сілва (Ель-Хаддад, 75).

Попередження: Каррісу, 30. Банега, 54. Каземіру, 61. Себальос, 65. К’єр, 85.

Суддя: Матеу Лаос.

Нагадаємо, “Реал” поступився у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку Іспанії “Леганесу”, проте вийшов у чвертьфінал.

Джерело: Народна Правда